Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 9 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | SWANSOFT |
| Model Number | Pru28 |
| Scissor Type | DUAL |
| Power Source | Electric Hedge Trimmers |
| Max cutting | 0-28mm |
| Woking time | 3-4h |
| Charging time | 1-1 .5h |
| Battery | 16.8V, 2Ah |
Instock
There are no reviews yet.