Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 26 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | NewBeny |
| Certification | CE |
| Scissor Type | SINGLE |
| Power Source | Electric Hedge Trimmers |
| Product Name | Electric Pruner Shear |
| Motor | Brushless Motor |
| Gear | 2 Gears |
| Maximum cutiing diameter | 45mm |
| Blade material | SK5 high carbon steel |
Instock
There are no reviews yet.