Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 87 × 19 × 13 cm |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | YunlinLi |
| Certification | none |
| Model Number | MCHD-600 |
| Scissor Type | DUAL |
| Length Of Blade | 550 mm |
| Power Source | Electric Hedge Trimmers |
Instock
There are no reviews yet.