Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 27 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | Yofidra |
| Certification | CE |
| Power Source | Electric Hedge Trimmers |
| Name | Electric Pruner Shear |
| Voltage | 18V |
| Gear | 2 Gears |
| Blade material | SK5 High Carbon Steel |
Instock
There are no reviews yet.