Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Material | Nickel plated steel |
| Thickness | 0.1/0.12mm |
| Width | 5/6/7/8/10mm |
| Length | 5M/10M |
| Application | Battery welding |
Instock
There are no reviews yet.