Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Material | Nickel Plating, Pure nickel, Pure nickel |
| Length | 1 m |
| Size | 0.15×18.5x23mm, 0.15×18.5x23mm, 0.15×18.5x23mm |
| Color | Silver, Silver |
Instock
There are no reviews yet.