Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | W Type |
| Origin | Mainland China |
| Material | Nickel plated steel |
| Thickness | 0.15mm |
| QTY | 20pcs |
| Application | Battery spot welding |
Instock
There are no reviews yet.