Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Training Site | ARMS, Legs, Foot |
| Model Number | Skipping Rope Accessories |
| Function | Comprehensive Fitness Exercise, Footwork, Coordination and Conditioning |
| Material | RUBBER, PVC+steel wire |
| Type | Common Skip Rope |
| Length | 2.8 m (Personal) |
| Department Name | unisex |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Type of sports | Cadio Training |
| Origin | Mainland China |
| Color | Black Blue Pink Purple Red Yellow |
| Packing | Retail, Wholesale, Drop shipping |
| rope length | 2.8m |
| 2.8m Steel Wire | Skipping Rope Accessories |
| For People | For Men and Woman and Child |
| Applicable Place | Home, Gym Center, Fitness Club and So On |
Instock
There are no reviews yet.