Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 5 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Sharp Blade | YES |
| Full Length | 21cm |
| Handle Length | 11.8cm |
| Blade Angle | >60° |
| Model Number | OK-81 C223 229 535 C81 C223 C229 940 C28 C94 C196 C186 C238 S30V KNIFE |
| Origin | Mainland China |
| Blade Length | 9cm |
| Brand Name | ok |
| Blade Material | STEEL |
| DIY Supplies | Woodworking |
Instock
There are no reviews yet.