Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.372 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 8 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Sharp Blade | YES |
| Full Length | 16cm |
| Handle Length | 7cm |
| Blade Angle | ≤60° |
| Type | Fixed Blade Knife |
| is_customized | No |
| Origin | Mainland China |
| Blade Length | 9cm |
| Handle Material | Plastic |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| DIY Supplies | Woodworking |
Instock
There are no reviews yet.