Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | Pore Shrinking |
| Certification | GZBJZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Voltage | None |
| Ingredient | Natural Plants |
| Model Number | Cleansing Oil Korean Skincare |
| NET WT | 100g |
| Feature | Face Cleaning |
| Type | Facial Cleanser |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | OUHOE |
| Shelf Life | 3 Years |
| Distributor/Importer | Oil Control |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cleanser, Cleansing Balm |
| Date of Manufacture | Keep Skin Moist |
| Manufacturer | Makeup Remover Cream |
| Applicable Skin | All Skin |
| Feature 1 | Face Care Cosmetics |
| Feature 2 | Makeup Remover Balm |
| Feature 3 | Exfoliating Cream For Body |
| Feature 4 | Cleansing Oil |
| Feature 5 | Cleansing Mousse Face |
Instock
There are no reviews yet.