Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.294 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 11 × 3 cm |
| Teeth Type | Fine-toothed |
| Teeth Per Inch | 14 |
| is_customized | Yes |
| Weight | 0.3kg |
| Type | Hacksaw |
| Model Number | 1522(Large) |
| Material | STEEL |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Brand Name | AIRAJ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.