Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 8 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Folding, Multifunctional |
| Weight | 0.22kg |
| Model Number | TB-H4S5-23FU 5-in-1 Multifunctional Multi-purpose Folding Hand Saw |
| Material | High Carbon Steel |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.