Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.381 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Multifunctional |
| Weight | 330g |
| Type | Hacksaw |
| Model Number | Dehorning Wire Saw |
| Material | STAINLESS STEEL |
| DIY Supplies | Camping |
| Origin | Mainland China |
| suitable_for | men, women, farmer |
| usage_scenarios | home, outdoor, farm |
Instock
There are no reviews yet.