Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.886 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10 × 8 cm |
| Features | Multifunctional |
| Weight | 800g, 295g |
| Overall Length | firewood splitter |
| Handle Material | STEEL |
| Axe Head Material | High Carbon Steel |
| Model Number | Log Splitter |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Brand Name | PROKTH |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.