Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.81 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 24 × 3 cm |
| Features | Antimagnetic, Multifunctional, Explosion-proof |
| Axe Head Type | Double-bit |
| Weight | about 535g |
| Overall Length | 39cm |
| Handle Material | FIBERGLASS |
| Axe Head Material | High Carbon Steel |
| is_customized | Yes |
| Type | Splitting Axe |
| DIY Supplies | Camping |
| Brand Name | Doom Blade |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.