Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 36 × 17 cm |
| Model Number | SF6086 |
| Function | Auto-Thermostat Control, Energy Saver, Non-Stick Coating |
| Shape | Round |
| Material | aluminum |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1500 |
| Brand Name | SONIFER |
| Origin | Mainland China |
| Diameter | 30cm |
| Feature | Timer control |
| Feature1 | Cool touch housing |
| Feature2 | Deep and big size of plate |
| Feature3 | Non-stick coating plate for easy cleaing |
| Feature4 | Safety thermal cut-out and thermo fuse |
| Feature5 | Indicator light |
| Voltage | AC220-240V 50/60Hz |
Instock
There are no reviews yet.