Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Model Number | 25mm/35mm |
| Brand Name | DEYUTOOU |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.