Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | LIXIU, Adhere To Fly |
| Name | Water gun |
| Working pressure | About 10 bar |
| Spray distance | About 10m |
| Application | Garden irrigation, car |
| style 12 | continual pressure water gun, garden hose water gun, pressure washer with garden hose, water garden gun, car hose spray water gun, Water spray gun nozzle, water guns carwash |
| style 11 | pressure washer for garden hose, jet nozzlewater, water gun for the garden, garden gun nozzle, garden hose nozzles high pressure, watercarwashnozzle |
| style 10 | high pressure garden hose nozzle, water nozzle spray, car garden hose wash, water gun for the garden, water hose gun car wash, kis garden water gun, high pressurewaternozzle |
| style 9 | water hose gun car wash, water hose sprayer nozzle, water hose spray gun, spray garden water gun, nozzle garden water gun, water nozzle spray gun, carwash highwater nozzle |
| style 8 | garden hose nozzle pressure washer, water jet nozzles, garden water nozzle hose gun, gun for watering powerfuljet, powerwasher that attaches togarden hose, water garden gun, Water pressure gun |
| style 7 | water nozzle high pressure, spray nozzle for garden hose, power washer with garden hose, waterjetwash garden, power wash hose gun, garden gun nozzle, water gun car washer |
| style 6 | power wash nozzle for hose, gardenwater guns, power wash hose gun, irrigation guns, pressure washer gun for garden hose, high pressure water gun quick nozzle, pressure washer water gun |
| style 5 | garden water guns, garden hose nozzle spray gun, pressure washer for garden hose, spray gun pressure Water, car garden hose wash, water nozzle low pressure, high pressure water gun |
| style 4 | garden hose pressure gun, waternozzle, waterjetwash garden, sprinkler car wash water gun, high pressure water hose spray nozzle, garden water guns, water pressure gun for car wash |
| style 3 | high pressure water hose nozzle, water sprayer for hose, spray gun to garden hose, irrigation gun with water, water hose spray gun, irrigation water gun, gunwater pressure |
| style 2 | pressure gun for garden hose, garden hose nozzles high pressure, gun car water sprayers garden, water nozzle spray gun, garden water nozzle hose gun, water pressure spray gun, Water nozzlewash car |
| style 1 | water hose nozzle high pressure, hose spray nozzle, garden hose water gun, garden water gun, power washer for garden hose, irrigation gun with water, car washer water gun |
Instock
There are no reviews yet.