Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.996 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Brand Name | APWIKOGER |
| Handle Type | Finger Type |
| Nozzle Material | Copper |
| Body Material | Engineering Plastic |
| Water Spray Type | Fan |
| Colour | white |
| Capacity | 1L |
| Maximum pressure | 300bar/4350psi |
| Working pressure | 150bar/2175psi |
| Product size | 270 x 80mm/10.6 x 3.1inch |
| Feature 1 | High Pressure Washer Gun |
| Feature 2 | Car Wash Foam Spray |
| Feature 3 | high pressure car washer |
| Feature 4 | high pressure washer |
| Feature 5 | car wash water gun |
| Feature 6 | foam generator for washing |
| Feature 7 | Foam lance |
Instock
There are no reviews yet.