Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 22 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| No-Load Speed | Rechargeable Battery |
| Power Source | Electricity |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | RDDSPON |
| Rated Voltage | 18v-21v |
| Type | Angle Grinder, Li-ion Battery |
| Battery Capacity RD-BL2120B | 2000mAh |
| Battery Capacity RD-BL2140B | 4000mAh |
| Battery Capacity RD-BL2160B | 6000mAh |
| Charger Volatage | 18v-21v 1A |
Instock
There are no reviews yet.