Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.062 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 28 × 11 cm |
| Disc Bore Diameter | 16mm |
| Usage | Commercial Manufacture |
| is_customized | Yes |
| Weight | 1.53KG |
| No-Load Speed | 10000RPM |
| Power Source | Electricity |
| Certification | CE |
| Disc(Wheel) Type | Grinding Disc |
| Model Number | LJ25 |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | LYUWO |
| Disc Diameter | 125mm |
| Variable Speed | No |
| Motor type | Brushless |
| Type | Angle Grinder |
Instock
There are no reviews yet.