Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Disc Bore Diameter | 14mm |
| Usage | Renovation Team |
| is_customized | Yes |
| Weight | 1.8KG |
| Power Source | Electricity, Battery |
| Certification | none |
| Disc(Wheel) Type | Grinding Disc |
| Model Number | Grinder |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 50-60HZ |
| Brand Name | ONEKFYFD |
| Disc Diameter | 125mm |
| Variable Speed | Yes |
| Rated Voltage | 18V |
| Type | Angle Grinder |
| Special Features | Power is durable |
| Fast charging | 2 Hours |
| Battery Cell Type | Lithium Ion Battery |
| Battery Pack | no battery or one battery or two battery |
Instock
There are no reviews yet.