Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Upper fixing method | Injection molding |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Concise |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| With Platforms | Yes |
| Fashion Element | light |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | None |
| Applicable Place | Indoor |
| Model Number | J5291+N |
| Outsole Material | EVA |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | EVA |
| Upper Material | EVA |
| Department Name | ADULT |
| Brand Name | ZOKI |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | slippers |
| CN | Zhejiang |
| size | 37-38/39-40/41-42/43-44 |
| season | summer/spring/autumn |
| occasion | daily/vacation/hi-street/beach/party |
| gender | women/woman/mujer/female/lady/ladies/femme |
| color | pink/black/white/khaki |
| top shape | open toe |
| shoes item | summer pearl slippers/slides/flat sandals |
| shoes type | Home Hospitality Shoes Cheap SPA Guest Slides |
| heel type | flat heels/flat with/soft bottom |
Instock
There are no reviews yet.