Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 26 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Weight | 2.05KG |
| Certification | CE |
| Max. Drilling Diameter | 23mm |
| Origin | Mainland China |
| No-Load Speed | 15000rpm |
| Application | for wood, metal, ceramic, tiles, drilling and other DIY projects |
| Brand Name | DayPlus |
| Rated Voltage | 21V |
| Power Source | Battery |
| Drill Type | Cordless Drill |
Instock
There are no reviews yet.