Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.88 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | PATUOPRO |
| Rated Voltage | 18V |
| Motor type | Brushed |
| Power Source | Battery |
| Drill Type | Cordless Drill |
| No-Load Speed | 0-450r/min0-2000r/min |
| Chuck Diammeter | 10mm |
| Max Torque | 60-100N.m |
Instock
There are no reviews yet.