Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.054 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 18 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Commercial Manufacture |
| is_customized | Yes |
| Weight | 1.2kg |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 60Hz |
| Brand Name | Milwaukee |
| Rated Voltage | 3.6V |
| Motor type | Brushless |
| Power Source | Battery |
| Drill Type | Cordless Drill |
| Measurement Model | 16 Lines |
| Type | Vertical & Horizontal Lasers |
| Laser color | Green |
Instock
There are no reviews yet.