Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 28 × 32 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Function | Toaster Oven |
| Certification | CE, GS, RoHS |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Power (W) | 500w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| With or without dust cover | With dust cover |
| Rated Power | 500W (inclusive)-750W (Exclusive) |
Instock
There are no reviews yet.