Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| CE | Certificate |
| Certification | CE |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Flight Time | 30min |
| Remote Distance | 30M |
| Scale | 1:76 |
| Model Number | RC14467-1 |
| Design | Cars |
| Package Includes | Remote Controller |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic |
| Brand Name | flyhike |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Frequency Bran | 2.4GHz |
| Charging battery | 3.7V 55mAh LiPo |
Instock
There are no reviews yet.