Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.86 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 25 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | 1300-1499W |
| is_customized | Yes |
| Max. Cutting Depth | 7.9in |
| Certification | CE |
| No-Load Speed | 1800rpm |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 50/60HZ |
| Power Source | Battery |
| Application | Wood Saw |
| Rated Voltage | 20V |
| Blade Diameter | 8inch |
| Brand Name | Gisam |
| Saw Type | chain saw |
| Motor type | Brushless |
| Batttery number | 0 pcs/ 1pcs/ 2pcs Battery |
Instock
There are no reviews yet.