Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.324 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 9 × 3 cm |
| Usage | Home DIY |
| Weight | 380g |
| Dimensions | 21.5*9.2*3.7cm |
| Rated Voltage | 3.6V |
| Certification | CE |
| Model Number | 50 in 1 Cordless Electric Screwdriver |
| Origin | Mainland China |
| Max. Torque | 0.35N.m |
| Power Source | DC |
| Brand Name | OIMG |
| Motor type | Brushless |
| Type | Precision Screwdriver |
Instock
There are no reviews yet.