Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.367 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 9 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Weight | 0.4kg |
| Rated Voltage | 4.8V |
| Certification | none |
| Model Number | DL-DP04-1B2 |
| Origin | Mainland China |
| Max. Torque | 5n |
| Power Source | DC |
| Brand Name | Deli |
| Motor type | Brushless |
| Type | Cordless Screwdriver |
| Deli Model | DL-DP04-1B2 |
Instock
There are no reviews yet.