Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | Brushed |
| Usage | Home DIY |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 4kg |
| Certification | CE |
| Dimensions | 278*157*160mm |
| Rated Input Power | 500W |
| Model Number | M1901B |
| No-Load Speed | 16000rpm |
| Max. Planing Width | 82mm |
| Max. Planing Depth | 2mm |
| Brand Name | Makita |
| Power Source | AC |
| Rated Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.