Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 20 cm |
| Motor type | Brushless |
| Usage | Renovation Team |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 4.8KG |
| Certification | CE |
| Model Number | GKS 185-LI |
| Brand Name | Bosch |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 18V |
| Blade Diameter | 165MM |
Instock
There are no reviews yet.