Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 37 × 62 cm |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | M1B-LS-1558 |
| Brand Name | DEAROK |
| Model | M1B-LS-1558 |
| Product name | Planer |
| Rated voltage | 220V 50Hz |
| Rated power | 1800W |
| No-load speed | 12000 r/min |
| Planing width | 150mm |
| Table size | 580 * 155mm |
| Planing depth | 0-3mm |
| Packaging size | 600 * 365*270mm |
| Product weight | 10.2kg |
Instock
There are no reviews yet.