Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 40 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 9kg |
| Certification | CE |
| Rated Input Power | 4580w |
| Model Number | jp001 |
| No-Load Speed | 4100rpm |
| Max. Planing Width | 15mm |
| Max. Planing Depth | 04mm |
| Rated Voltage | 220v |
| color | yellow |
| Voltage | 220v |
Instock
There are no reviews yet.