Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 83 × 28 × 57 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | Brushless |
| Usage | Renovation Team |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 8KG |
| Certification | none |
| Dimensions | 45*30*30CM |
| Rated Input Power | 1999W |
| Model Number | T0 |
| Max. Planing Width | 500MM |
| Brand Name | GZRUOMU |
| Power Source | AC |
| Rated Voltage | 220V |
| Product number | GZ2286B |
Instock
There are no reviews yet.