Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.914 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 21 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | Brushless |
| Usage | Commercial Manufacture |
| is_customized | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS, UL, weee |
| Max. Planing Depth | 2mm |
| Brand Name | Hormy |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 18v |
Instock
There are no reviews yet.