Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.637 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 19 × 8 cm |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | Under 300W |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Car Polishing Machine |
| Brand Name | KKMOON |
| Power Source | Battery |
| Type | Car Polisher |
Instock
There are no reviews yet.