Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 101 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | 1500W-1999W |
| is_customized | Yes |
| Weight | 2kg |
| Certification | none |
| Frequency | 50/60HZ |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Car Polisher |
| Wheel Diameter | 100mm |
| Brand Name | WOYOFADA |
| Rated Input Power | 1600W |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 18V |
Instock
There are no reviews yet.