Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 8 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | Brushless |
| is_customized | Yes |
| Frequency | 50Hz |
| Chuck Diameter | 6mm, 6.35mm, 8mm |
| No-Load Speed | 10000rpm |
| Model Number | BL190 |
| Brand Name | Hamdrile |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC |
| Item Name 1 | Wood Trim Router/Laminate Trimmer |
| Function | with 5 Variable Speed |
| Item Name 2 | 18V Lithium Ion Battery Wood Trimming |
| Item Name 3 | Machine Router |
| Item Name 4 | Wood Router Tool Cordless |
| Item Name 5 | 1/4" Compact Brushless Router |
Instock
There are no reviews yet.