Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | Brushless |
| Model Number | GLF 18V-8 |
| Brand Name | Bosch |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Empty speed | 30000 rpm Max |
Instock
There are no reviews yet.