Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Combination Disc & Belt Sander |
| Usage | Home DIY |
| Variable Speed | Yes |
| Power Source | Electricity |
| Weight | 1380g |
| Application | Home DIY |
| Sand Pad Size | 125mm sanding plate |
| No-Load Speed | 5000~12000rpm |
| Rated Input Power | 300W |
| Frequency | 5000~12000rpm |
| Rated Voltage | — |
| Model Number | Electric Sander |
| Brand Name | RDDSPON |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.