Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.255 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 17 × 15 cm |
| Motor type | Brushed |
| Type | Combination Disc & Belt Sander |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Variable Speed | Yes |
| Power Source | Electricity |
| Weight | 1.32 |
| Application | Polishing |
| Sand Pad Size | 25*330 |
| No-Load Speed | 5000-9000 |
| Rated Input Power | 96W |
| Frequency | 50/60HZ |
| Rated Voltage | 220V/110v |
| Model Number | Upgrade 25 |
| Brand Name | LANXSTAR |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.