Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.767 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 21 × 18 cm |
| Type | Belt Sander |
| Usage | Commercial Manufacture |
| Variable Speed | No |
| Power Source | Electricity |
| Weight | 2.65kg/5.84lbs |
| Application | sanding, polishing metal, wood, acrylic |
| Sand Pad Size | 30*380mm/1.18*14.96in |
| No-Load Speed | 0-10000r/min |
| Rated Input Power | 350W |
| Rated Voltage | 110V |
| Model Number | JZONK34WUSYJ8 |
| Brand Name | CNCEST |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.