Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 36 × 31 cm |
| Certification | none |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | HT6172 |
| Brand Name | YunlinLi |
| Power Type | Electricity |
| Power speed | 3000W |
| Voltage | 30-240v ~ 50Hz |
| Collection bag capacity | 45L |
| Operating weight | 4.2kg |
Instock
There are no reviews yet.