Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.899 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 18 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Belt Sander |
| Usage | Home DIY |
| Variable Speed | Yes |
| Power Source | Electricity |
| Application | Home DIY |
| Sand Pad Size | 30*300mm |
| Rated Voltage | 110-240V |
| Brand Name | KKMOON |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.