Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none, Other |
| Brand Name | hundure |
| Model Number | Fit TS350 08 08S S10 TS360 |
| Feature | 2-Stroke, Single Cylinder |
| Type | Pole Chainsaws |
| Power Type | Petrol / Gas |
| Diameter | 49mm |
| Replace Part | For 42010201200 |
| Custom Label | HUNDURE0028 |
Instock
There are no reviews yet.