Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 23 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | none |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | BEAMNOVA |
| Power Source | Electricity |
| Type | Electric Nailer |
| Applicable nails | 15-30mm Straight nails |
Instock
There are no reviews yet.