Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 31 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Renovation Team |
| Model Number | LD40 |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| is_customized | Yes |
| Capacity | 1000 times |
| Brand Name | CROSSOVER |
| Power Source | Electricity |
| Type | Finish Nail Gun |
| Specifications | Plastic array 40 lithium electric steel nail gun |
| Nail Length | 16-38mm |
| Nail Type | Plastic row steel nails |
| Order quantity | 30 PCS |
| Power | DC20V |
| Electric machinery | Brushless motor |
| Nailing rate | 90 pcs/min |
| Weight | 3.8kgs |
Instock
There are no reviews yet.